C1210X102K1HACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1210X102K1HACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1210X102K1HACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1210X102K1HACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1210X102K1HACAUTO
Opis
CAP CER 1210 1NF 100V ULTRA STAB
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X8R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1210X102K1HACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,102" (3,30mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (0,98mm)