C1210W104KBRACTU
Numer produktu DigiKey
399-17671-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-17671-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-17671-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1210W104KBRACTU
Opis
CAP CER SMD 1210 .1UF 10% 630V X
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1210W104KBRACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niska równoważna indukcyjność szeregowa (ESL), zakończenia miękkie, wysokie napięcie, ArcShield™
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,102" (3,30mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)