C1210V683KBRACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1210V683KBRACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1210V683KBRACAUTO
Opis
CAP CER 1210 ARCSHIELD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.068 µF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1210V683KBRACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niska równoważna indukcyjność szeregowa (ESL), wysokie napięcie, ArcShield™
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,091" (2,30mm)