C1210V223KBRACTU
Numer produktu DigiKey
399-6481-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1210V223KBRACTU
Opis
CAP CER 0.022UF 630V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1210V223KBRACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niska równoważna indukcyjność szeregowa (ESL), wysokie napięcie, ArcShield™
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)