C1210T224J5RAL
Numer produktu DigiKey
399-C1210T224J5RAL-ND
Producent
Numer produktu producenta
C1210T224J5RAL
Opis
.220UF 50.0V
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
COTS
Opakowanie
Zbiorcze
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)