C1210S225K3RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1210S225K3RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1210S225K3RACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1210S225K3RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1210S225K3RACAUTO
Opis
CAP CER 1210 2.2F 25VDC X7R
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Elektroda pływająca
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)