C1210S104K5RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-20364-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-20364-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-20364-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1210S104K5RACAUTO
Opis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1210S104K5RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Elektroda pływająca
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)