C1210C683J1GACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1210C683J1GACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1210C683J1GACAUTO
Opis
CAP CER 0.068UF 100V 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.068 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1210C683J1GACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)