C1210C563J1GACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1210C563J1GACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1210C563J1GACAUTO
Opis
CAP CER 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.056 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1210C563J1GACAUTO Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Napięcie - znamionowe
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,098" (3,30mm x 2,50mm) (dł. x szer.)