C1210C562JBGACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1210C562JBGACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1210C562JBGACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1210C562JBGACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1210C562JBGACTU
Opis
CAP CER 5600PF 630V C0G/NP0 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5600 pF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1210C562JBGACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)