C1210C561JCGACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1210C561JCGACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1210C561JCGACTU
Opis
CAP CER 560PF 500V NP0 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
560 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1210C561JCGACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)