C1210C476M4PACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1210C476M4PACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1210C476M4PACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1210C476M4PACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1210C476M4PACTU
Opis
CAP CER 47UF 16V X5R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF ±20% 16V Kondensatory ceramiczne X5R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1210C476M4PACTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)