C1210C475M4VACTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 6 601
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 1 271
Arkusz danych
W magazynie: 814
4.7 µF ±20% 16V Kondensatory ceramiczne Y5V (F) 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1210C475M4VACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1210C475M4VACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1210C475M4VACTU
Opis
CAP CER 4.7UF 16V Y5V 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1210C475M4VACTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,083" (2,10mm)