C1210C475K3PACTU | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | C1210C475K3PACTU |
Opis | CAP CER 4.7UF 25V X5R 1210 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 4.7 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 1210 (3225 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C1210C475K3PACTU Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 85°C |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 1210 (3225 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±10% | Grubość (maks.) 0,083" (2,10mm) |