C1210C475K3NACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1210C475K3NACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1210C475K3NACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1210C475K3NACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1210C475K3NACTU
Opis
CAP CER 4.7UF 25V X8L 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X8L 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1210C475K3NACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)