C1210C474K4RAC7210
Numer produktu DigiKey
399-C1210C474K4RAC7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1210C474K4RAC7210
Opis
CAP CER 0.47UF 16V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.47 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1210C474K4RAC7210 Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Prod.
Współczynnik temperaturowy
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)