C1210C473KARACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1210C473KARACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1210C473KARACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1210C473KARACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1210C473KARACTU
Opis
CAP CER 0.047UF 250V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.047 µF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1210C473KARACTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)