C1210C473K1RACAUTO | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | C1210C473K1RACAUTO |
Opis | CAP CER 0.047UF 100V X7R 1210 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.047 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C1210C473K1RACAUTO Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 1210 (3225 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±10% | Grubość (maks.) 0,035" (0,88mm) |