C1210C472GBGACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1210C472GBGACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1210C472GBGACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1210C472GBGACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1210C472GBGACTU
Opis
CAP CER 4700PF 630V C0G/NP0 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 pF ±2% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1210C472GBGACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,087" (2,20mm)