C1210C390JBRACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1210C390JBRACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1210C390JBRACTU
Opis
CAP CER 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
39 pF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1210C390JBRACTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,075" (1,90mm)