C1210C364K1JLCAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1210C364K1JLCAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1210C364K1JLCAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1210C364K1JLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1210C364K1JLCAUTO
Opis
CAP CER 1210 360NF 100VDC U2J
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
360 nF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne U2J 1210 (3225 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL (w układzie stosu)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,150" (3,80mm)