C1210C335M3N2C7289 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
3.3 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X8L SMD w stosie, 2 odprowadzenia J
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1210C335M3N2C7289
Numer produktu DigiKey
399-C1210C335M3N2C7289TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1210C335M3N2C7289
Opis
CAP CER 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1210C335M3N2C7289 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL (w układzie stosu), wysoka temperatura
Obudowa / skrzynia
SMD w stosie, 2 odprowadzenia J
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,102" (3,50mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,248" (6,30mm)