C1210C335K5RALTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 9 243
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 8 900
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Bezpośrednie
TDK
Similar
TDK
Similar
3.3 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1210C335K5RALTU
Numer produktu DigiKey
399-C1210C335K5RALTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1210C335K5RALTU
Opis
CAP CER 3.3UF 50V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1210C335K5RALTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,075" (1,90mm)