C1210C226K8RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-16007-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-16007-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-16007-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1210C226K8RACAUTO
Opis
CAP CER 22UF 10V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1210C226K8RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)