C1210C224K1RALTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 2 563
Arkusz danych
W magazynie: 768
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 697
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 735
Knowles Syfer
0.22 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1210C224K1RALTU
Numer produktu DigiKey
399-C1210C224K1RALTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1210C224K1RALTU
Opis
CAP CER 0.22UF 100V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1210C224K1RALTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,041" (1,05mm)