C1210C223J1RACTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 476
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
Similar
TDK
Similar
TDK
0.022 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1210C223J1RACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1210C223J1RACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1210C223J1RACTU
Opis
CAP CER 0.022UF 100V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1210C223J1RACTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)