C1210C223F5JACAUTO
Numer produktu DigiKey
C1210C223F5JACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1210C223F5JACAUTO
Opis
CAP CER 0.022UF 50V U2J 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne U2J 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1210C223F5JACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)