C1210C154J1RACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1210C154J1RACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1210C154J1RACTU
Opis
CAP CER 0.15UF 100V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.15 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1210C154J1RACTU Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)