C1210C106M5R2C7186
Numer produktu DigiKey
399-10007-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-10007-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-10007-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1210C106M5R2C7186
Opis
CAP CER 10UF 50V X7R SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R SMD w stosie, 2 odprowadzenia J
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1210C106M5R2C7186 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL (w układzie stosu)
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
SMD w stosie, 2 odprowadzenia J
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,248" (6,30mm)