C1210C106M3N2CAUTO
Numer produktu DigiKey
399-16880-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-16880-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-16880-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1210C106M3N2CAUTO
Opis
CAP CER 10UF 25V X8L SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X8L SMD w stosie, 2 odprowadzenia J
Modele EDA/CAD
C1210C106M3N2CAUTO Modele
Kategoria
Funkcje
Niski poziom ESL (w układzie stosu), wysoka temperatura
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
SMD w stosie, 2 odprowadzenia J
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,102" (3,50mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,248" (6,30mm)
Napięcie - znamionowe
Styl odprowadzeń
J-Lead
Współczynnik temperaturowy
Bazowy numer produktu
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 300 wyświetl teraz
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
300W magazynie