C1210C106K8RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1210C106K8RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1210C106K8RACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1210C106K8RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1210C106K8RACAUTO
Opis
CAP CER 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1210C106K8RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)