C1210C103KDGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1210C103KDGACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1210C103KDGACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1210C103KDGACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1210C103KDGACAUTO
Opis
CER CAP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1210C103KDGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)