C1210C102KGRAC7210
Numer produktu DigiKey
399-C1210C102KGRAC7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1210C102KGRAC7210CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1210C102KGRAC7210DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1210C102KGRAC7210
Opis
CER CAP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 2000V (2kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1210C102KGRAC7210 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,061" (1,55mm)