C1206Y103JDRACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1206Y103JDRACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1206Y103JDRACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1206Y103JDRACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206Y103JDRACAUTO
Opis
CAP CER 10000PF 1KV X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±5% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1206Y103JDRACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Elektroda pływająca, miękkie zakończenie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,063" (3,30mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,073" (1,85mm)