C1206Y102K9RACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1206Y102K9RACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206Y102K9RACTU
Opis
1000PF 6.3V
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 6,3V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1206Y102K9RACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Elektroda pływająca, miękkie zakończenie
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,063" (3,30mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,039" (0,98mm)