C1206X682J1GEC7210 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
6800 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206X682J1GEC7210
Numer produktu DigiKey
C1206X682J1GEC7210-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206X682J1GEC7210
Opis
CAP CER 1206 6.8NF 100V C0G 5%
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1206X682J1GEC7210 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, miękkie zakończenie
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,063" (3,30mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,039" (0,98mm)