C1206X475K8RAC3316
Numer produktu DigiKey
399-C1206X475K8RAC3316TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1206X475K8RAC3316CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1206X475K8RAC3316DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206X475K8RAC3316
Opis
CAP CER 1206 4.7F 10VDC X7R
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,063" (3,30mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,077" (1,95mm)