C1206X474K1RAC3124 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 2 016
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 84
0.47 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206X474K1RAC3124
Numer produktu DigiKey
399-C1206X474K1RAC3124TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206X474K1RAC3124
Opis
.470UF 100V
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1206X474K1RAC3124 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,063" (3,30mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,073" (1,85mm)