C1206X390J1HACTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 1 910
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
39 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X8R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206X390J1HACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1206X390J1HACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206X390J1HACTU
Opis
CAP CER 1206 39PF 100V ULTRA STA
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1206X390J1HACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysoka temperatura
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,063" (3,30mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,039" (0,98mm)