C1206X362JBGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1206X362JBGACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206X362JBGACAUTO
Opis
CAP CER 1206 FT
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3600 pF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1206X362JBGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysokie napięcie
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,063" (3,30mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,043" (1,10mm)