C1206X270G3HACAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
27 pF ±2% 25V Kondensatory ceramiczne X8R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206X270G3HACAUTO
Numer produktu DigiKey
C1206X270G3HACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206X270G3HACAUTO
Opis
CAP CER 1206 27PF 25V ULTRA STAB
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1206X270G3HACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,063" (3,30mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (0,98mm)