C1206X225K5RECAUTO
Numer produktu DigiKey
399-17857-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-17857-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-17857-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206X225K5RECAUTO
Opis
CAP CER 2.2UF 50V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1206X225K5RECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,063" (3,30mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,073" (1,85mm)