C1206X224K5RAC3316
Numer produktu DigiKey
399-C1206X224K5RAC3316TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1206X224K5RAC3316CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1206X224K5RAC3316DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206X224K5RAC3316
Opis
CAP CER 1206 220NF 50V X7R
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1206X224K5RAC3316 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,063" (3,30mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,043" (1,10mm)