C1206X153JCGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1206X153JCGACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1206X153JCGACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1206X153JCGACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206X153JCGACAUTO
Opis
CAP CER 1206 15NF 500VDC C0G
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.015 µF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1206X153JCGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysokie napięcie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,063" (3,30mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,073" (1,85mm)