C1206X105K5RAC3316 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 9 724
Arkusz danych
1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206X105K5RAC3316
Numer produktu DigiKey
399-C1206X105K5RAC3316TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1206X105K5RAC3316CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1206X105K5RAC3316DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206X105K5RAC3316
Opis
CAP CER 1206 FT
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1206X105K5RAC3316 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,063" (3,30mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,047" (1,20mm)