C1206X105J3RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1206X105J3RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206X105J3RACAUTO
Opis
CAP CER 1206 FT
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1206X105J3RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,063" (3,30mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,073" (1,85mm)