C1206X104K1RAC3317 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 944
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 21
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 480
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
TDK
0.1 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206X104K1RAC3317
Numer produktu DigiKey
399-C1206X104K1RAC3317TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206X104K1RAC3317
Opis
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1206X104K1RAC3317 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,063" (3,30mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)