C1206T225K4RAL3884 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla C1206T225K4RAL3884 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206T225K4RAL3884
Numer produktu DigiKey
399-C1206T225K4RAL3884-ND
Producent
Numer produktu producenta
C1206T225K4RAL3884
Opis
2.20UF 16.0V
Szczegółowy opis
2.2 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)