C1206T225K3RBLTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
2.2 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206T225K3RBLTU
Numer produktu DigiKey
399-C1206T225K3RBLTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206T225K3RBLTU
Opis
CAP CER 1206 COTS
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1206T225K3RBLTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)