Ilustracja dla C1206T223J1RACM105 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206T223J1RACM105
Numer produktu DigiKey
399-C1206T223J1RACM105TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206T223J1RACM105
Opis
.022UF 100V
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
COTS
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)